Pištíci Travíci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pištíci Travíci

Aliance sr.10
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Co vás nejvíce štve?

Goto down 
+2
Hermanek.pumi@seznam.cz
georgewolfik
6 posters
AutorZpráva
georgewolfik
Admin
georgewolfik


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 01. 11. 08
Location : Někde v čechách

Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 3:44 am

Tak co vás v poslední době nejvíc nasralo?? lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
https://travici.catsboard.com
Anonymní
Anonymní




Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 10:59 am

že nevím, jestli byla dřív slepice nebo vejce.. Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Hermanek.pumi@seznam.cz

Hermanek.pumi@seznam.cz


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 01. 11. 08
Age : 34
Location : Brno

Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 12:19 pm

No tak to je problém, který trápí celý svět... Musíme na to přijít, pak budem slavní... Byly by jsme jediná aliance, která přišla na globální problém afro Razz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 12:29 pm

je to vskutku zapeklitá otázka.. protože kdyby byla první slepice, tak by se musela přeci z něčeho vylíhnout.. z vajíčka.. ale zas kdyby byl první vajíčko, tak bych ho zežral, míchaný, s chlebem a nebylo by teď ani vejce ani slípka. a to by byla škoda, protože slepici na paprice já taky rád.. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
georgewolfik
Admin
georgewolfik


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 01. 11. 08
Location : Někde v čechách

Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 2:30 pm

No podle mě sem hodili vejce úúúfoni!! To je bez debat! bounce bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
https://travici.catsboard.com
Anonymní
Anonymní




Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 11:25 pm

Prd první bylo slovo! Question
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 11:51 pm

teorie o ufonech a slovu se mi vůbec ale vůbec nelíbí.. ufoni vůbec neexistujou! a slovo taky ne! jsou to všechno výmysly,kterými se vláda snaží mystifikovat. jediný opravdový jsou želvy ninja!!
Návrat nahoru Goto down
georgewolfik
Admin
georgewolfik


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 01. 11. 08
Location : Někde v čechách

Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 11:54 pm

myloush napsal:
teorie o ufonech a slovu se mi vůbec ale vůbec nelíbí.. ufoni vůbec neexistujou! a slovo taky ne! jsou to všechno výmysly,kterými se vláda snaží mystifikovat. jediný opravdový jsou želvy ninja!!
kde máš mistra Třísku?
Návrat nahoru Goto down
https://travici.catsboard.com
IceFire

IceFire


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 01. 11. 08
Age : 53
Location : Třinec

Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 12:38 am

To máte to samý, jak si všichni myslí že člověk vznikl z opice a před tím nic, jenže to není zdaleka pravda. Prapůvod člověka je od slívy, ze slívy vznikla slivovice, ze slivovice opice a teprve potom přišel na řadu člověk scratch scratch scratch
Návrat nahoru Goto down
http://www.terezinka.estranky.cz/
Rion




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 02. 11. 08

Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 1:59 pm

ty jo, asi by mě měla štvát světová krize nebo situace v Iráku a tak...ale momentálně mě štve, že mi došly prachy, do výplaty je daleko a za dva týdny píšu zápočet z chemický struktury - předmětu, o kterým netuším ani zbla...
Návrat nahoru Goto down
Rion




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 02. 11. 08

Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 2:00 pm

jo a taky, že si kvůli tý písemce musím zrušit objednávku na kérku...
Návrat nahoru Goto down
blechon




Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 02. 11. 08
Age : 42

Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 1:41 pm

mě štve že nemám chlapa Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.nicolnovotna.wbs.cz
Anonymní
Anonymní




Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 3:26 pm

no mi mame zkouskovej tyden a schuzky tridni
no a prachy na chlůast taky nemam Very Happy
Návrat nahoru Goto down
georgewolfik
Admin
georgewolfik


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 01. 11. 08
Location : Někde v čechách

Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 11:28 pm

blechon napsal:
mě štve že nemám chlapa Laughing
si založ nové téma třeba se ti někdo ozve!!! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
https://travici.catsboard.com
Anonymní
Anonymní




Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 12:31 am

georgewolfik napsal:
blechon napsal:
mě štve že nemám chlapa Laughing
si založ nové téma třeba se ti někdo ozve!!! lol! lol! lol!
jasná věc.. navrhuju něco jako "hledá se chlap od 15 do 55 let, s maximálně třemi parchanty, auto a chata výhodou. Zn: společně strávené zimní večery u travianu".. šance na seznámení jsou podle mě maximální Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
glutaeus




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 04. 11. 08

Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 1:43 am

ted mne nejvic stve,ze jsem v praci u kompu a nemam surky a nemuzu nic delat Mad
Návrat nahoru Goto down
blechon




Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 02. 11. 08
Age : 42

Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 12:06 pm

myloush napsal:
georgewolfik napsal:
blechon napsal:
mě štve že nemám chlapa Laughing
si založ nové téma třeba se ti někdo ozve!!! lol! lol! lol!
jasná věc.. navrhuju něco jako "hledá se chlap od 15 do 55 let, s maximálně třemi parchanty, auto a chata výhodou. Zn: společně strávené zimní večery u travianu".. šance na seznámení jsou podle mě maximální Twisted Evil

jo díky, tak třeba se někdo chytne na to co jsi napsal, nechám se překvapit:))))
Návrat nahoru Goto down
http://www.nicolnovotna.wbs.cz
Anonymní
Anonymní




Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeWed Nov 05, 2008 12:29 am

blechon napsal:
myloush napsal:
georgewolfik napsal:
blechon napsal:
mě štve že nemám chlapa Laughing
si založ nové téma třeba se ti někdo ozve!!! lol! lol! lol!
jasná věc.. navrhuju něco jako "hledá se chlap od 15 do 55 let, s maximálně třemi parchanty, auto a chata výhodou. Zn: společně strávené zimní večery u travianu".. šance na seznámení jsou podle mě maximální Twisted Evil

jo díky, tak třeba se někdo chytne na to co jsi napsal, nechám se překvapit:))))
rád poradim Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
blechon




Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 02. 11. 08
Age : 42

Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeWed Nov 05, 2008 12:32 am

myloush napsal:
blechon napsal:
myloush napsal:
georgewolfik napsal:
blechon napsal:
mě štve že nemám chlapa Laughing
si založ nové téma třeba se ti někdo ozve!!! lol! lol! lol!
jasná věc.. navrhuju něco jako "hledá se chlap od 15 do 55 let, s maximálně třemi parchanty, auto a chata výhodou. Zn: společně strávené zimní večery u travianu".. šance na seznámení jsou podle mě maximální Twisted Evil

jo díky, tak třeba se někdo chytne na to co jsi napsal, nechám se překvapit:))))
rád poradim Twisted Evil


tak poraď Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.nicolnovotna.wbs.cz
Hermanek.pumi@seznam.cz

Hermanek.pumi@seznam.cz


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 01. 11. 08
Age : 34
Location : Brno

Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeWed Nov 05, 2008 5:15 pm

Kua chlapy, aspoň tam nedávejte furt ty citace, si za chvilu ukroutím prst jak při čtení furt roluju kolečkem dolů a nahoru abych našel odpověď na předešlý příspěvek
Sleep lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeWed Nov 05, 2008 5:43 pm

Very Happy
ale to je recht vypada to divne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
IceFire

IceFire


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 01. 11. 08
Age : 53
Location : Třinec

Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 3:59 am

ESKAMOTER napsal:
Very Happy
ale to je recht vypada to divne Very Happy

Je nech když je to baví ;-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.terezinka.estranky.cz/
Anonymní
Anonymní




Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 2:14 pm

Very Happy ale me ne
to lustit kdyz na to mas malo casu je na ****
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co vás nejvíce štve? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás nejvíce štve?   Co vás nejvíce štve? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co vás nejvíce štve?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pištíci Travíci :: Pokec-Travík :: Pokec o čemkoliv-
Přejdi na: