Pištíci Travíci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pištíci Travíci

Aliance sr.10
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema..

Goto down 
3 posters

Čím má být myloush, až bude velký?
Rocky
Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema.. Poll_left29%Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema.. Poll_right
 29% [ 2 ]
želva ninja
Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema.. Poll_left43%Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema.. Poll_right
 43% [ 3 ]
Požárník
Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema.. Poll_left28%Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema.. Poll_right
 28% [ 2 ]
Celkem hlasů : 7
 

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema.. Empty
PříspěvekPředmět: Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema..   Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema.. Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 12:13 am

Když jsem byl malý, chtěl jsem být popelářem. ale už nechci být popelářem.. Koukal jsem na Rockyho a rozhold jsem se, že až budu velký, budu Rocky.. Jenže pak jsem si vzpomněl, že jsem taky chtěl být želva ninja. nejvíc asi Rafaelo. Tak jsem se na ně zasejc koukl a rozhodl jsem se, že až budu velký, fakt budu asi Rafaelo.. Jenže pak jsem viděl Oheň a rozhodl jsem se, že až budu velký, budu požárník.. něco jako dráček soptík, ale doopravdickej. Jako Kurt Russel. A teďkonc mám právě dilema, jestli až budu velký, mám být Rocky, nebo Rafaelo, nebo požárník.. Poradíte?
Návrat nahoru Goto down
georgewolfik
Admin
georgewolfik


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 01. 11. 08
Location : Někde v čechách

Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema..   Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema.. Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 12:15 am

myloush napsal:
Když jsem byl malý, chtěl jsem být popelářem. ale už nechci být popelářem.. Koukal jsem na Rockyho a rozhold jsem se, že až budu velký, budu Rocky.. Jenže pak jsem si vzpomněl, že jsem taky chtěl být želva ninja. nejvíc asi Rafaelo. Tak jsem se na ně zasejc koukl a rozhodl jsem se, že až budu velký, fakt budu asi Rafaelo.. Jenže pak jsem viděl Oheň a rozhodl jsem se, že až budu velký, budu požárník.. něco jako dráček soptík, ale doopravdickej. Jako Kurt Russel. A teďkonc mám právě dilema, jestli až budu velký, mám být Rocky, nebo Rafaelo, nebo požárník.. Poradíte?

Ani jedno z toho! Jelikož furt čučíš do monitoru musíš na sobě zamakat! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
https://travici.catsboard.com
Rion




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 02. 11. 08

Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema..   Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema.. Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 2:04 pm

jinak s Myloushem samozřejmě soucítím...dilemata jsou nepříjemná věc
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema..   Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema.. Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 2:32 pm

Rion napsal:
jinak s Myloushem samozřejmě soucítím...dilemata jsou nepříjemná věc
děkuji..
Návrat nahoru Goto down
Hermanek.pumi@seznam.cz

Hermanek.pumi@seznam.cz


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 01. 11. 08
Age : 34
Location : Brno

Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema..   Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema.. Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 3:25 pm

Teda, ale být želva ninja, no to by nebylo špatný, přikláním se k tomuto povolání, já je měl vždycky rád... Rocky nic moc, a požárník Soptík je už moje mamka na servru 9:D takže zbývá ta želva
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema..   Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema.. Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 3:44 pm

Gal I. napsal:
Teda, ale být želva ninja, no to by nebylo špatný, přikláním se k tomuto povolání, já je měl vždycky rád... Rocky nic moc, a požárník Soptík je už moje mamka na servru 9:D takže zbývá ta želva
Já osobně jsem taky pro želvu.. a apk jsem chtěl být vždycky ještě kovbojem, ale toho beru jako samozřejmost, takže sem ho do ankety ani nedával..=)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema..   Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema.. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Téma pro dlouhé chvíle - Myloushovo dilema..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pištíci Travíci :: Pokec-Travík :: Pokec o čemkoliv-
Přejdi na: